Tanec

25. května 2011 v 20:44 | Marry |  Úvahy
Ano. Jsem tu zpět po dvou uplynulých letech. Dnes jsem nahlédla na svůj trouchnivějící blog a zlistila, že mi to celkem chybí. :)
Jak jste již četli v nadpisu, následující text se bude týkat tance.Už jsem o něm jednou psala, ale to jsem ještě neměla takové zkušenosti jako mám teď (né že by teď byli nějak o moc větší :D).Před rokem jsem začala dělat tanec, a to konkrétně street dance. Znáte pocit, kdy se vám točí hlava a nechápete vůbec, co se děje? Tento pocit mi ochvívá celým tělem. Z rádia se ozve první beat. Srdíčko si poskočí a řekne si: "Jó, tak to je přesně ono. V tom se cítím svá." Hudba se rozjede a já pomalými, či rychlými pohyby ztvárním hudbu, tak jak si to představuji. Street dance má jednu úžasnou vlastnost - má tolik, že si v něm každý něco najde. Mým oblíbeným je House. House je o uvolnění. Když slyším housové beaty dostávám se do zvláštního tranzu. Nic jiného nevnímám - tančím, relaxuji.Ááá, ted mě tyto představy uplně dovádějí k šílenství, protože mám bolavé koleno, a nesmím sportovat. Zkrátka Hous je moje vášeň. A to doslovně.Kolikrát jdu po ulici, mám na uších sluchátka, hraje mi nějaká housová, či funková hudba a už mi svaly i koutky cukají. Potom si akorát říkám, proč se na mě ty lidi tak divně dívají :D.

Každý má nějakou svoji úchylku. Jaká je ta vaše? :)
Vaše Marry :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Kejt Kejt | 26. května 2011 v 20:50 | Reagovat

Fotografování.ztvárnění světa tak jak ho vidím já.nebo jak bych si přála...spousta vzpomínek a pocitů se vrátí když si prohlížím fotky.za ty téměř 4 roky co fotím si pamatuji snad všechno u čeho jsem byla a měla foťák.
lepší svět.můj svět.

2 Gabriella Gabriella | Web | 27. května 2011 v 9:41 | Reagovat

Taky ráda tancuju,ale jsme jak poleno:)
Já osobně miluju fotografování a lidi an mě taky čumí, když vytáhni foťák na ulici a začnu fotit:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama