Květen 2011

Někde tam, ale kde?

26. května 2011 v 21:24 Jenom tak...
Jednou se tam někde setkáme, kde to bude nikdo z nás neví.Když vám někdo chybí, co se tam již odebral, pomůže už jen věřit....

Tanec

25. května 2011 v 20:44 | Marry |  Úvahy
Ano. Jsem tu zpět po dvou uplynulých letech. Dnes jsem nahlédla na svůj trouchnivějící blog a zlistila, že mi to celkem chybí. :)
Jak jste již četli v nadpisu, následující text se bude týkat tance.Už jsem o něm jednou psala, ale to jsem ještě neměla takové zkušenosti jako mám teď (né že by teď byli nějak o moc větší :D).Před rokem jsem začala dělat tanec, a to konkrétně street dance. Znáte pocit, kdy se vám točí hlava a nechápete vůbec, co se děje? Tento pocit mi ochvívá celým tělem. Z rádia se ozve první beat. Srdíčko si poskočí a řekne si: "Jó, tak to je přesně ono. V tom se cítím svá." Hudba se rozjede a já pomalými, či rychlými pohyby ztvárním hudbu, tak jak si to představuji. Street dance má jednu úžasnou vlastnost - má tolik, že si v něm každý něco najde. Mým oblíbeným je House. House je o uvolnění. Když slyším housové beaty dostávám se do zvláštního tranzu. Nic jiného nevnímám - tančím, relaxuji.Ááá, ted mě tyto představy uplně dovádějí k šílenství, protože mám bolavé koleno, a nesmím sportovat. Zkrátka Hous je moje vášeň. A to doslovně.Kolikrát jdu po ulici, mám na uších sluchátka, hraje mi nějaká housová, či funková hudba a už mi svaly i koutky cukají. Potom si akorát říkám, proč se na mě ty lidi tak divně dívají :D.

Každý má nějakou svoji úchylku. Jaká je ta vaše? :)
Vaše Marry :)