Únor 2010

Den otevřených dveří GT

13. února 2010 v 17:50 Jenom tak...
Naše třídní mě vybrala, abych do Tišnovska(novin) napsala šlánek o dni otevřených dveří Gymnázia tišnov.Napíšu to sem a bych věděla jestli jí to můžu odeslat.

Zvoní.Už to přijde!!!
Zhruba taková slova se přemítali studentům při čtvrtečním posledním zvonění v myšlenkách, kromě obvyklého: Domů!!!
...Je čtvrtek 4.února 2 hodiny odpoledne a návštěvníci jsou vpuštěni dovnitř.Mohou si prohlédnout naší školu sami nebo s žáky, kteří podávají odborný výklad kde co je.V učebně fyziky či chemie přilákali pokusy nejednoho diváka.Také jste mohli shlédnout scénku s názvem Zdraví.V oktávě byla potom ochutnávka zdravé výživy, jako jsou například těstovinové saláty, ovoce, buchty. Zájemci o stustudium si také mohli vyzkoušet přijímací testy z předešlého roku.Okolo 18 hodiny se budovy gymnázia začaly vyprazdnovat.Každý si jistě odnesl dobrou náladu a úsměv na rtech. Těšíme sa na vás u zkoušek!!!
Gymnázium Tišnov

Nevím.Má to být krátké a výstižné, což mi zrovna nepřijde.

Takto to bylo odesláno po všemožných úpravách:

Ve čtvrtek 4.února ve 2 hodiny odpoledne otevřelo Gymnázium Tišnov své brány veřejnosti.Návštěvníci si mohli prohlédnout naši školu sami nebo se studenty, kteří podávali odborný výklad.V učebně fyziky a chemie přilákaly pokusy nejednoho diváka.Za shlédnutí stála určitě i scénka s názvem Zdraví.Do oktávy lákala ochutnávka zdravé výživy, jako jsou například těstovinové saláty, ovoce, buchty. Zájemci o studium trénovali své znalosti na přijímacích testech z předešlého roku. Okolo 18 hodiny se budovy gymnázia začaly vyprazdňovat.Každý si jistě odnesl dobrou náladu a úsměv na rtech. Těšíme se na vás u zkoušek!!!
Gymnázium Tišnov