Leden 2010

Do you like skiing?

19. ledna 2010 v 19:39
Lyžování. Neznám (mno možná znám) slastnější pocit, než se řítit svahem dolů.Vybírat zatáčku za zatáčkou.Přes skokánky, přes muldy, před plotny...och.Jen tak si to prosvištět kolem.Nevím jak je to možné, ale jsou lidé, co tvrdí, že tento sport je příliš namáhavý.A co mě nejvíc přivádí k údivu, že prý více než běžky!Podle mě je jednodušší sjet dolů, než se dřít nahoru.Také dost lidí ani lyžovat neumí.Naštěstí letos napadlo dost sněhu, takže se mají na čem učit...:).Najde se mezi vámi čtenáři někdo, kdo lyžovat umí, nebo aspoň "umí"?

Vysoký nebo malý?

19. ledna 2010 v 19:32 Úvahy
...Je lepší být vysoký nebo malý? Já jsem vždycky a ještě pořád toužím být vysoká.Mno, lépe řečeno vyšší, než jsem.Má to něco do sebe. Vidím kolem sebe lidi vysoké častěji.Připadá mi,jako bych si pořád dokola opakovala.Ty jsi ten malej trouba se svými 165 cm.Obvykle to tak bývá, že ti co jsou malý chtějí být velcí a velcí malí.Víte co se říká: Co je malý to je milý!Jak jsi na tom ty?

Vysoký nebo malý?

Omlouvám se za dlouhodobou nepřítomnost.Nebyl čas a inspirace...:)

Posvátná země/ 6.část - unexpected finding (nečekané shledání)

1. ledna 2010 v 15:32
..Ráno mě ovinul studený závan větru.Zasáhl mě jako polití studenou vodou, takže jsem se vzbudila.Posadila se k ohni a studovala uhlíky.Ten hoří víc, ten míň.Brzo po mně se probudili i ostatní.
"Dobré ráno"zvolala jsem.
"I tobě" řekli téměř sborově.
"Kam dneska půjdeme?"
"Nevím"odpověděl zasmušile Jákob
"Počkej jak nevím!"
"No prostě netuším, kde je další sova!Nemám ani tušení!"
....Oups! Pomyslela jsem si.To bude asi problém.
"Když jsem byl malý, můj děd mi vyprávěl tuhle legendu o třech sovách...."
"I my ji známe, Karle!"
"Takhle ne.Prý když se na sošku přesně o půlnoci a při úplňku dýchne, ukáže směr a dovede nás až k druhé sošce. Pozor ale dýchnout může jen osoba hříšná a proradná" rychle ze sebe vysoukal Karl.
Všichni zůstali stát s otevřenou pusou a vytřeštěnýma očima."coje, co se na mě tak díváte.Vidíte snad Netory nebo co?(*hlasitě se směje*)V tu chvíly, když zjistil, že se nikdo jiný nesměje stichnul a pomalinku se otočil.
"Pomóóóóc!Všichni pryyyyyyč!Zachraň se, kdo můžeš!Hah ahah."křičel a lítal po celé louce.
...Z toho překvapení jsme si sedli na zadek a jenom čekali až k nám přiletí.Dvakrát jsem hlasitě polkla a modlila se ať to moc nebolí.Blížili se rychlostí větru.Už jenom kousek...
A?Proletěli nad námi jako by nás neviděli, necítil.Jak je tohle možné?"Díky Bože!" zašeptala jsem si pod bundu a políbila kříže na krku.
"Máme štěstí!Úplněk je už zítra!"vesele zahlaholil Brad
"Ale zase toho štěstí nemáme tolik.Došlo jídlo!"

pokračování příště.........


Happy new year!!!

1. ledna 2010 v 14:48 Jenom tak...
Přeji vám všem do nového roku štěstí a hlavně zdraví!!!!