Říjen 2009

Zápis č. 1 - Krtek je machr!

30. října 2009 v 12:38 Deníček
V této rubrice je to první článek. Nebudu do ní psát často, ale dnes jsem si řekla ano. V uběhlém týdnu se moje paměť pořád vrací k serveru youtube a pár videím, které jsem zhlédla.Možná se to bude zdát jako propagace , ale není tomu tak.Jako druhé možná bych podotkla menší vulgaritu v těchto videích.S nějakou malinkou pravděpodobností možná znáte z televize čt1, seriál nerozlučných komických dvojic

Kamil a Michal.Nejvíc mě poznamenal jejich díl s názvem Dva spisovatelé.
Určitě se koukněte.Je to "dokonalý".Teda alespoň pro mě."To je pohodička cooooooooooo?!" Když už nic, tak přinejmenším budete rozumět, když do nějakého článku napíšu právě tento slogan.
Dalším takovýmvtipným ztvárněním je video nesoucí název krtek a hrouda.Zde se vulgárních výrazů stejně jako v předešlé ukázce také nevyskytuje moc.Je tak jen jedno a pořát dokola.Myslím, že Krtka s hroudou znáte asi více než Kamila s Michalem.Nejdříve jsem sem to video dávat nechtěla, jenom odkaz, ale pak jsem si dodala kuráže na přicházející kritiky:Sranda.. :D


Jak určitě víte na Nově probíhá pěvecká soutěž s nepředpokladatelným názvem ČeskoSlovenská Superstar.Mě osobně se nejvís líbí kluk z rodu Chodurovců, Martin Chodúr.Je opravdu výborný.Myslela jsem si, že se na takové blbosti dívat nebudu a díky němu mě to nějak přimělo.Vždycky se na něho těším.Jaký je tvůj názor na Superstar?Komu fandíš, pokud se díváš?

Proč má koza rohy?

21. října 2009 v 18:35 Příběhy
Kdysi dávno si v pohodlí svého doměčku hověla Terka vtěrka.Kdoby doní řek, že toho tolik snědla.Po pár měsících , by to už řekl asi každý, ale co už.Terka měla doma kózu Rózu.Když si ji přivedla domů, už dokonce mléko dávala.Jednou se stalo, že do končin , kde sídlila Terka Vtěrka zabloudil, pro obě neznámý pták ,který si říkal Peci-val.Byl to starý nabubřelý náfuka, ale Róze se zalíbil.Každý den spolu diskutovali o nejnovějších druzích vědy, až jednoho dne zjistili, že dokážou číselně určit, kolik jich je.Peci-val měl hned zmáknuto, ale Róze to dělalo trochu problém.
"Jeeedna" zamečela, "jak to jen bylo! ještě si vzpomenout!" Zapomněla jsem podotknout že byla zrovinka zima.Róza udělala krok a spadla a na hlavě se jí oblevil malý výstupek."Už vím! Dvaaa!To je správná odpověd!" a projistotu sebou praštila ještě jednou.Výsledkem byly dva hrboly na hlavě.Po čase měkké výstupky ztvrdly a od té doby má koza rohy.


Vím je to slabší práce ale co..:)Jak ste si jistě všimli, je změněný "interiér" blogu.Byla bych ráda kdyby jste ohodnotili.
Marry

Tahle válka nemá konce...

15. října 2009 v 20:09 Jenom tak...
V hodině ČJ jsem měla zase chvilku na kreslení.Obrázky byli vcelku dobré.jeden byl ale vyjímečný. By moc roztomilý.Rozhodla jsem se dát to na blog, ale dopadlo to katastrofálně. Naskenované obrázky nejsou nic moc.Fotit já neumím, takže se můžete podívat jak dopadla moje sovička po zničení scanerem.

Zamyšlení ze všech stran

8. října 2009 v 20:35 Úvahy
Mojí nejoblíbenější kapelou je Linkin park.Vpodstatě nic jiného neposluchám (eště simple plan ;).Jedna z nejkrásnějších písničk jménem what i´ve done má opravdu dokonalý klip.Dá se nad ním zamyslet pro ukázku si pusťte:


Kamarádka mi jednou řekla jak je hrozně "nespravedlivý", že jí máma nechce dát peníze na brambůrky. V tu chvíli jsem si vzpomněla na tento klip.Na jakémsy blogu byla úvaha a pod ním komentáž zhruba ve smyslu" život ke mě nebyl fér". Najednou jsem si řekla, je to opravdu tak?Vždyť mám co jíst, kde bydlet, jsem zdravá a mám spoustu přátel a rodinu.Co víc si přát? Představa toho, že tomu může být jinak mě děsí.Lidé umírají na nemoci.Nedokážu si představit tu bolest, kterou musí cítit právě ti lidé v Africe atd. Když nemůžu něco schřoupnout já, cožpak o to, ale že to nebohé, bezbranné dítě pláče a já mu nemůžu pomoct, protože nemám čím ho utišit...to je hrozné.V tomto případě život opravdu si myslím nebyl fér.A vemte si, že ti rodiče dost často zažívají smrt svých vlastních dětí.To si nedokážu představit.Zkus si sám sobě položit otázku "Je ke mně život opravdu tak nefér?"

Navštěvované stránky aneb ti nejlepší dle mého názoru

7. října 2009 v 19:18

Zatím nejsou všechny.Kdyžtak se podívejte... :)

Happy Birthday!

5. října 2009 v 17:09 Deníček
Páteční den byl opravdu úžasný.Měla jsem totiž oslavu narozenin a byla to opravdu dokonalá oslava.Narozky mám sice až za týden, ale 9.-11. jedu s pár lidma na "víkenďák".Moc se těším!Píšu to sem jen z radosti a i proto, aby jste tu radost mohly sdílet se mnou... :). Snažím se dopsat 4. díl Posvátné země.Už něco málo mám, ale je to vcelku o ničem.Pokud by to šlo, byla bych ráda, kdyby jste mi napsali do komentářů, co by se podle vás mohlo Alici, Jákobovy a ostatním lingerům stát. Už jsem nedočkavá, co mi napíšete. :)